Logo

Skupina AGEL je najúspešnejším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Kariéra

Absolventi lekárskych fakúlt

Milí absolventi,

Skupina AGEL znamená vynikajúcu šancu na výber zo širokej škály zdravotníckych zariadení na Slovensku a v Čechách.

V našich tímoch máte k dispozícii špičkových odborníkov, ktorí sú ochotní Vám pomôcť v úspešnej adaptácii a následne pri získaní špecializácie, ktorú si sami vyberiete. Nakoľko profesionalita, osobný prístup a pro-klientská komunikácia sú pre nás dôležité, realizujeme školenia komunikačných zručností a komunikačných štandardov v zdravotnej starostlivosti. Čo bude pre Vás výnimočne dôležité je, že môžete  spolupracovať so špičkovými odborníkmi v spoločnosti, ktorá má 32-ročnú skúsenosť v poskytovaní zdravotníckych služieb pre tisícky klientov v Čechách a na Slovensku.

Skupina AGEL získala tretíkrát po sebe 1. miesto v ankete Najzamestnávateľ 2020, 2021, 2022 a stala sa tak najúspešnejším zamestnávateľom v oblasti zdravotníctva. AGEL SK tvoria nemocnice a ambulantné zariadenia, sieť lekární, pracovná zdravotná služba, nezdravotnícke zariadenia a distribučné a servisné spoločnosti.

Súčasťou Skupiny AGEL je aj Nadácia AGEL, ktorá pomáha hendikepovaným, ľuďom v ťažkej životnej situácii, nadaným deťom a viacdetným rodinám. 


Aktuálna ponuka práce pre absolventov lekárských fakúlt