Logo

Skupina AGEL je najúspešnejším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Médiá

Aktuality

,,Zdravotníctvo je oblasť s vyšším poslaním,“ hovorí nová HR riaditeľka AGEL SK Mgr. Dana Križankovičová

27.7.2020

Od prvého júla 2020 má AGEL SK novú HR riaditeľku. Stala sa ňou Mgr. Dana Križankovičová, pre ktorú oblasť zdravotníctva nie je žiadnou novinkou.

celý článek


Rakovina sa dá liečiť, dôležitá je prevencia!

5.2.2020

Dnes je Svetový deň proti rakovine a aj my na Slovensku máme moderné technické vybavenie, ktoré v boji proti tejto zákernej chorobe pomáha víťaziť.

celý článek


Rokovanie Asociácie nemocníc Slovenska

22.1.2020

V stredu, 22. januára 2020 sa v sídle spoločnosti AGEL SK v Bratislave uskutočnilo rokovanie Asociácie nemocníc Slovenska. Rokovanie viedol prezident ANS MUDr. Marián Petko, MPH a za spoločnosť AGEL SK sa ho zúčastnili predseda predstavenstva a generálny riaditeľ AGEL SK Ing. Michal Pišoja, MPH a MUDr. Ján Slávik, MBA.

celý článek


Informácie pre absolventov lekárskych fakúlt

22.1.2020

SKUPINA AGEL a.s. znamená vynikajúcu šancu na výber zo širokej škály zdravotníckych zariadení na Slovensku a v Čechách.

celý článek


Ako bolí reumatiodná artritída

14.10.2019

Trápia vás opuch kĺbov, únava či zvýšená teplota? Ak vás bolesť už dlhšie obdobie obmedzuje či paralyzuje, je načase vyhľadať odborníka. Môže ísť o reumatoidnú artritídu.

celý článek


Stretnutie projektového tímu ŠTIPENDIJNÝ PROGRAM AGEL SK SO ZÁSTUPCAMI UNIVERZÍT

25.9.2019

Prvý ročník Štipendijného programu AGEL SK a.s. v akademickom roku 2018/2019 sa stretol s pozitívnym ohlasom a oslovil viac než 350 študentov všeobecného lekárstva, zubného lekárstva a ošetrovateľstva. V novom akademickom roku plánujeme opäť vstúpiť na pôdu univerzít a ponúknuť študentom ďalšie zaujímavé možnosti. Táto myšlienka bola hlavným motívom stretnutia zástupcov projektového tímu ŠP a univerzít v Trenčíne a zároveň príležitosťou poďakovať sa za spoluprácu pri organizácii nášho turné. Potešilo nás, že pozvanie prijali zástupcovia LF UPJŠ v Košiciach, Jesseniovej LF UK v Martine, UKF v Nitre a LF UK v Bratislave.

celý článek


Kto je Martina Pavlíková, tlačová hovorkyňa AGEL SK a.s.?

25.9.2019

Spoločnosť AGEL SK má od septembra novú tlačovú hovorkyňu.

celý článek


Skupina AGEL hospodárila v roku 2018 so ziskom 34,5 milióna eur

16.7.2019

Skupina AGEL, ktorá je najväčším a najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe, dosiahla v roku 2018 konsolidovaný zisk 34,5 milióna eur.

celý článek


V Tatrách sa stretli riaditelia nemocníc AGEL SK s najvyšším vedením, aby otvorene komunikovali o problémoch a spoločne hľadali riešenia

14.6.2019

Jarný zraz AGEL - jedinečný typ podujatia, prvý v histórii spoločnosti AGEL SK. Odborní riaditelia a zástupcovia vedenia nemocníc, ktoré patria do skupiny AGEL SK, sa stretli s vedením spoločnosti – predsedom predstavenstva AGEL SK a.s. Ing. Michalom Pišojom, MPH; podpredsedom predstavenstva AGEL SK a.s. MUDr. Jánom Slávikom, MBA; a členmi predstavenstva Mgr. Michalom Zakarovským, ACCA; Ing. Reném Janoschom - na Jarnom zraze v Tatrách.

celý článek


Zatočte s inkontinenciou

15.3.2019

Nedobrovoľný únik moču, teda inkontinencia, je bežnou záležitosťou a potrápiť vás môže v každom veku. Je to však riešiteľný problém, ktorým trpí viac ako 25 % slovenskej populácie. Až 89 % ľudí už o tom počulo, no 15 % postihnutých svoj problém vôbec nerieši. Takmer vždy je ho možné zvládnuť.

celý článek


Dajte červenú zelenému zákalu!

15.3.2019

Zelený zákal nebolí a preto v počiatočnom štádiu pacient nepociťuje žiadne ťažkosti a ani zmeny vo videní. Ale môže viesť až k slepote a to hlavne vtedy, keď je neskoro diagnostikovaný.

celý článek


Chrípka na Slovensku neutícha. Viete ako sa brániť?

15.3.2019

Preplnené ambulancie ukýchaných pacientov, zákaz návštev v nemocniciach, zatvorené základné a materské školy. Jar nám už klope na dvere, no typicky zimné ochorenie - chrípka - nás aj v týchto dňoch ešte dokáže poriadne potrápiť.

celý článek


Kontakt pre média

Mgr. Martina Pavliková
Tlačový hovorca
tel: +421 911 169 377
e-mail: hovorca@agelsk.sk