Logo

Skupina AGEL je najúspešnejším poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe.

Médiá

Aktuality

Skupina AGEL hospodárila v roku 2018 so ziskom 34,5 milióna eur

16.7.2019

Skupina AGEL, ktorá je najväčším a najúspešnejším súkromným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti v strednej Európe, dosiahla v roku 2018 konsolidovaný zisk 34,5 milióna eur.

celý článek


V Tatrách sa stretli riaditelia nemocníc AGEL SK s najvyšším vedením, aby otvorene komunikovali o problémoch a spoločne hľadali riešenia

14.6.2019

Jarný zraz AGEL - jedinečný typ podujatia, prvý v histórii spoločnosti AGEL SK. Odborní riaditelia a zástupcovia vedenia nemocníc, ktoré patria do skupiny AGEL SK, sa stretli s vedením spoločnosti – predsedom predstavenstva AGEL SK a.s. Ing. Michalom Pišojom, MPH; podpredsedom predstavenstva AGEL SK a.s. MUDr. Jánom Slávikom, MBA; a členmi predstavenstva Mgr. Michalom Zakarovským, ACCA; Ing. Reném Janoschom - na Jarnom zraze v Tatrách.

celý článek


Zatočte s inkontinenciou

15.3.2019

Nedobrovoľný únik moču, teda inkontinencia, je bežnou záležitosťou a potrápiť vás môže v každom veku. Je to však riešiteľný problém, ktorým trpí viac ako 25 % slovenskej populácie. Až 89 % ľudí už o tom počulo, no 15 % postihnutých svoj problém vôbec nerieši. Takmer vždy je ho možné zvládnuť.

celý článek


Dajte červenú zelenému zákalu!

15.3.2019

Zelený zákal nebolí a preto v počiatočnom štádiu pacient nepociťuje žiadne ťažkosti a ani zmeny vo videní. Ale môže viesť až k slepote a to hlavne vtedy, keď je neskoro diagnostikovaný.

celý článek


Chrípka na Slovensku neutícha. Viete ako sa brániť?

15.3.2019

Preplnené ambulancie ukýchaných pacientov, zákaz návštev v nemocniciach, zatvorené základné a materské školy. Jar nám už klope na dvere, no typicky zimné ochorenie - chrípka - nás aj v týchto dňoch ešte dokáže poriadne potrápiť.

celý článek


Kontakt pre média

Mgr. Radka Miloševská
tlačový hovorca
tel: +420 725 408 952
e-mail: hovorca@agelsk.sk